Херсонських чиновників вакцинують на робочому місці

У Херсоні виїзною бригадою медиків, як то кажуть - без відриву від «виробництва», безпосередньо у виконавчому комітеті Дніпровської районної у місті ради було проведено вакцинацію 35 посадових осіб виконавчих органів ради та обслуговуючого персоналу.

Дифтерія — дуже небезпечна хвороба. Вона навіть страшніша за кір , тому що смертність набагато вища: за статистикою, з тисячі, що захворіли, помирає від 50 до 100 чоловік. Захищені ті, хто вакциновані - така думка більшості лікарів.

В Україні вкрай низький рівень охоплення вакцинацією від цієї інфекції: вакциновані лише 70% дітей , дорослих — ще менше. За таких умов експерти прогнозують можливий спалах епідемії, через що не можуть не непокоїти повідомлення українських ЗМІ щодо виявлення останнім часом захворювання на дифтерію дорослих осіб у різних регіонах країни.

Саме тому, враховуючи той факт, що кожного дня посадові особи органу місцевого самоврядування працюють з великою кількістю людей, за ініціативи голови Дніпровської райради Владислава Кондратова при дієвій підтримці генерального директора КНП «Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» виїзною бригадою медиків, як то кажуть - без відриву від «виробництва», безпосередньо у виконавчому комітеті районної у місті ради було проведено вакцинацію 35 посадових осіб виконавчих органів ради та обслуговуючого персоналу.

Завдяки турботі керівництва та профспілкового комітету виконавчого комітету, тижнем раніше пройшли планове флюорографічне обстеження 75 працівників виконавчих органів ради.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради щиро вдячний постійним соціальним партнерам – медичному персоналу КНП «Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського», особисто генеральному директорові пану Володимиру Ларіонову за надану можливість отримати вкрай необхідні медичні послуги без великих затрат зусиль та часу.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон