Херсонські малюки отримали свій «теремок»

Херсонські малюки отримали свій «теремок»
Тепер - хоч дощ, хоч сніг, хоч палюче сонце - малятам 24-ого херсонського дитсадочка тепер є де заховатися під час прогулянки за будь-якої погоди:команда Юрія Рожкова "Добро переможе" обладнала у дворі садочка просторий тіньовий навіс.

"Металеву конструкцію з дахом привезли, змонтували і встановили досить швидко, за 3 дні, - розповідає директор садочка Тетяна Драмін, - про це Юрія Рожкова попрохали батьки нашої старшої логопедичної групи. Тут не було покриття близько 20 років, тож, коли йшов дощ чи влітку було спекотно, діти або сиділи в приміщенні, або їх об'єднували із сусідніми групами.


Зараз оновлений майданчик доповнили арт-об'єктами, пофарбували новий навіс. Стало гарно і яскраво, як у казці! Дякуємо Юрію Рожкову за такий подарунок. Ми з вихованцями його залюбки запросили на казкову виставу до Святого Миколая. Раді дружити і співпрацювати!", - розповіла Тетяна ДРАМІН.

За матеріалами Громадської платформи "Добро переможе" Юрій РОЖКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів