В Херсоні поліція запрошує громадян допомогти у боротьбі з наркозлочинністю

В Херсоні поліція запрошує громадян допомогти у боротьбі з наркозлочинністю
Сьогодні в Херсонському обласному главку поліції відбулась робоча зустріч, на якій обговорили питання взаємодії та налагодження співпраці з запобігання та протидії наркозлочинності, зокрема серед молоді.

В круглому столі взяли участь начальник поліції області Олександр Прокудін та представники Херсонської філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Також були присутні керівники управління протидії наркозлочинності та відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Андрій Денисьєв і Ярослав Шанько.

Гості обговорили з поліцейськими питання взаємодії та налагодження співпраці по блокуванню роботи меседжерів і сайтів, через які рекламуються наркотики, та проведення спільних заходів з профілактики розповсюдження наркоманії серед учнів шкіл та студентів. Також присутні розробили план спільних дій з попередження та недопущення вчинення кримінальних правопорушень, пов'язаних з наркотиками, а також формування в свідомості молодих людей негативного ставлення до вживання наркотиків.

Під час зустрічі присутні підняли й проблемні питання, які виникають у практичній діяльності підрозділів з боротьби з наркозлочинністю, та обговорити можливі шляхи їх вирішення на законодавчому рівні, щоб врегулювати ті прогалини, які заважають поліцейським якісно боротися з такою важливою проблемою.

- Для більш ефективних результатів роботи поліції потрібна допомога небайдужих громадян, громадських активістів, які можуть стати вагомою рушійною силою для втілення на вищому рівні необхідних змін чинного законодавства, - додав начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін. – Упевнений у подальшій результативній співпраці Херсонської поліції і представників громадськості.

Поліція Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів