В Херсонській області поліція включилася в процес освіти дітей

Працівники ювенальної превенції Скадовського відділення поліції розпочали на території міста «Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху».

Перший тематичний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» відбувся на базі місцевої школи "Академія творчості" з учнями 2-5 класів.

Поліцейські нагадали дітям про правила безпечної поведінки на дорозі, в яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину та як себе в цей час слід поводити. Інспектори розповіли школярам, з якого віку і де дозволено кататися на велосипеді.

Також поліцейські провели з учнями міні-вікторину, щоб перевірити наскільки добре школярі знають значення дорожніх знаків та правила перетинання дороги. Діти відповідали швидко та правильно, демонструючи відмінні знання, а також розповіли інспекторам про різні ситуації, які з ними траплялись на дорозі.

Наприкінці зустрічі школярики пообіцяли поліцейським, що ніколи не будуть порушувати Правила дорожнього руху.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Ярослава Шанько, такі заняття будуть проведені зі школярами усіх районів області. Адже питання безпеки дітей на дорозі є досить актуальним для даної пори року, коли мають місце густі тумани, мряка в повітрі, суттєве скорочення світового дня. Тому поліцейські повинні нагадати, а діти запам'ятати основи безпечного руху по вулицях та дорогах.

Поліція Херсонської області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон