Про що говорили на конференції політологів та політконсультантів

Цими вихідними відбулась загальноукраїнська конференція політтехнологів та політконсультантів. Захід проходив у столиці України.

Народний депутат України від Херсонщини Ігор Колихаєв був серед доповідачів. Народний обранець розповів метрам політичних технологій, а саме такі зібрались на заході, про те, як він отримав перемогу з великим відривом у відсотках проти представника партії «Слуга народу».

Справа у тому, що Ігор Колихаєв не використовував знаних політтехнологів, а сам особисто керував своєю передвиборчою кампанією.

Проте варто відзначити, що нардеп приділив багато часу вивченню політичного досвіду попередніх виборів, які проходили в Україні і побудував свою кампанію на залученні великих мас до спільного «походу» на вибори. Програма, тоді ще кандидата, була написана на основі запитів виборців, і фактично ввібрала в себе бажання народу, а не була народжена в офісі політичних консультантів.

Про все це Ігор Колихаєв розповів під час свого виступу в рамках Конференції.

Варто відзначити, що слухали нардепа такі визнані спеціалісти в галузі політтехнологій, як Валерій Баранов, Костянтин Бондаренко, Дмитро Джангіров, Андрій Єрмолаєв, Андрій Золотарьов, Олександр Копил, Віталій Кулик, Лев Пастер, Олександр Хацкевич, Олександр Черненко.

Вадим Мусійко


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон