Олена Урсуленко: Чужих дітей не буває

Цю відому істину підкреслила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, яка сьогодні, 11 листопада взяла участь у спільній молитві за сиріт у художньому музеї:

- Сирітство. Скільки десятків років наша країна обговорює це болюче питання, намагаючись в різний спосіб через нові закони та реформи вирішити його.

Але, на жаль, воно настільки глобальне, що без системного й комплексного підходу сумісних дій, взаємодії влади різних рівнів, громадськості, духовенства і бізнесу не можливо оточити піклуванням, любов'ю, увагою кожну дитину. Розвивати її творчий потенціал і навчити вірити у себе, досягаючи успіху.

Чужих дітей не буває! І хай ми не можемо вирішити всі фінансові потреби, яких ці діти потребують, але ми можемо спільною підтримкою допомогти їм розвивати свої таланти, знайти друзів, батьків.

Ми складаємо іспит на душевну щирість і добро, сердечність, людяність кожної хвилини, адже ніхто не знає, що з ним буде завтра. Але кожен повинен бути впевнений, що його дитині нічого не загрожує, що у складний час її підтримає суспільство, вона не відчуватиме самотньою у рідній країні!

Молитва має величезну силу! Але і про вчинки потрібно пам'ятати!, - переконана Олена УРСУЛЕНКО.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон