Сьогодні у Херсоні молились за сиріт

Захід цей проходить вдруге в обласному центрі: в ньому взяли участь представники духовенства, влади, громадяни, які виховують дітей, позбавлених батьківського піклування.

"Ми хочемо, щоб в Херсонській області не було дітей-сиріт. Ми хочемо, щоб кожна дитина–сирота мала маму й тата. Може так станеться, що наша область буде першою в Україні, де не буде дітей в інтернатах. Ми знаємо, що Бог турбується за сироту, за вдову.

Тож ми хочемо підключити і Бога, тому що не все просто. Є різні історії дітей-сиріт. Або ж ті люди, які беруть, щоб проходили курси, мали якусь спеціальну освіту і головне: щоб любили дитину і слугували їй", - говорить протоієрей Євген, настоятель храму Святої Тройці.

Як розказав директор обласного центру для сім'ї , дітей та молоді Дмитро Муценко, за останні роки кількість дітей-сиріт на Херсонщині зменшилась. На сьогодні їх 140. За його словами, це тому, що діють будинки сімейного типу, дітей всиновлюють або беруть під опіку.

Помолитись за сиріт прийшла і Наталія Долошкан. Вона має трьох власних дітей і вісьмох взяла на виховання: "Всі діти у мене займаються спортом, хлопці ходять на футбол, дівчатка – на волейбол, хор. Всі чимось зайняті. Допомагають і по господарству.

Ви знаєте, коли я накриваю обід чи сніданок для такої великої родини, у мене так радісно на душі. У мене багато дітей, і я цим щаслива. І чоловік мені в усьому допомагає, піклується про нас", - розповідає Наталія Долошкан, яка прийшла помолитись за сиріт і виховує вісьмох прийомних дітей.

За матеріалами UA: Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон