На Херсонщині працюють французькі спеціалісти

Тривають роботи по вивезенню з Херсонської області на утилізацію непридатних пестицидів до Франції, - розповів екоактивіст Володимир Шелудько,який, в якості громадського контролю, побував на складі отрутохімікатів радгоспу-заводу "Білозерський".

Вже о восьмій робітники підрядника на повну силу перевантажують непридатну отруту в мішки та біг беги. Вчорашні білі захисні костюми вже втратили свій початковий лоск. Йде регулярна заміна касет на респіраторах, бо без них не втримаєшся в приміщені складу і 10 хвилин.

Представник заводу утилізатора з Франції мсьє Філіпп ретельно перевіряє кожну пробу отрути на вміст її складових речовин. До речі цей портативний спектограф коштує 43000 євро.

І звісно посильна допомога, де найняти пильщика з бензопилою, щоб прорізати в хащах під'їзд до непридатної отрути на 504 км. на роз'їзд "Срочний", де найняти автокран для перевантаження контейнерів з отрутою, тощо.

Ще раз переконався, що ми обізнані люди - перші двоє кранівників, почувши про 504 км. з отрутою, навідріз відмовилися туди їхати, бо бережуть здоров'я, - розказав Володимир ШЕЛУДЬКО.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон