Каховські фермери вирішують земельні питання у стилі 90-х

Каховські фермери вирішують земельні питання у стилі 90-х
Бейсбольні бити, мордобої та стрілянина: саме так Каховські фермери вирішують земельні питання.

...Травень 2018-го. Камера відеоспостереження на одній із автозаправних станцій у Новій Каховці фіксує зухвалий інцидент: троє осіб влаштовують «розбірки» посеред білого дня просто в центрі міста.

Бейсбольною битою орудує відомий на Херсонщині каховський фермер Генрі Мелконян.

А коли йому не вдається «розквитатись» з опонентами силоміць, нападник, не задумуючись дістає зброю, та робить два постріли з травматичного пістолету.

За даним фактом поліція порушила кримінальну справу - з попередньою кваліфікацією «Хуліганство». Згідно кваліфікації Мелконяну і його спільникам світило від трьох до семи років позбавлення волі. Оскільки сутичку зафіксувала камера зовнішнього спостереження, є всі підстави припускати, що від справедливого покарання порушники порядку нікуди не дінуться.

До підприємця Ігоря Кіндрата люди не перший рік звертаються за допомогою і захистом. Селяни залякані, і відчувають не лише свою юридичну, а й фізичну незахищеність. З їх слів, правоохоронці і прокуратура не реагують належним чином на їх численні заяви. Кримінальні провадження відкривають-закривають, рішення судів не виконуються.

Генрі Мелконян керує агрофірмою «ГАВАН» - підприємство розташоване у селі Богданівка. В минулому - депутат Каховської райради від «Партії Регіонів» певно і досі думає, що живе за часів Януковича і почуває себе місцевим царем. «Бізнесмен» не обмежується лише розбірками у стилі 90-х, він обманює звичайних селян в грошах при оренді земельних ділянок і шахрайським способом привласнює людські паї.

Довгий час Мелконян залишався єдиним орендарем людських паїв, та в районі з'явились нові порядні сільгоспвиробники. Запропонували вигідні умови і оплату. Селяни задумались, адже втомились від обману і зухвалої поведінки директора фірми «ГАВАН». Але схоже жадібного поміщика такі настрої в селі не влаштовують.

Не чекаючи закінчення терміну оренди, Генрі Мелконян в терміновому порядку пропонує людям завчасно пролонгувати договори оренди земельних паїв, продовживши їх на 15-річний термін. Всю чорну роботу проводили працівники його фірми. Людей під тиском змушували підписати документи нібито на отримання орендної плати.

"Херсон Daily"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів