В Олешківському районі Херсонщини відзначили День працівників культури та мистецтва

 В Олешківському районі Херсонщини відзначили День  працівників культури та мистецтва
Сьогодні, 8 листопада у приміщенні районного центру культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка Олешківської районної ради відбулися урочисті заходи до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Духовний потенціал українського народу – це найбагатший скарб, яким володіє наша держава. Українська культура, як й імена багатьох її творців, знана в усьому світі.

Із професійним святом працівників культури району привітав голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, вручив Подяки кращим працівникам галузі. У вітальному слові очільник районного депутатського корпусу подякував працівникам галузі культури району за професіоналізм, талановитість та наполегливість.

Олешківський район багатий на талановитих людей. Наш край може по праву пишатися культурним надбанням, яке працівники цієї сфери з любов'ю бережуть і примножують. Завдяки їхнім зусиллям та старанням, ентузіазму та таланту проводяться свята, фестивалі, конкурси й відтворюється неповторність рідної землі.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів