Херсонським школам допомагають благодійники

Шафи й тумби, яких так не вистачало в Херсонській ЗОШ №5, привезли до школи благодійники і тепер вони зайняли свій освітній простір.

"У кожній школі - своя потреба в меблях та навчальному обладнанні. І ми, Громадська платформа небайдужих херсонців "Добро переможе" беремо це на контроль, - наголосив підприємець – благодійник Юрій Рожков.

- Завдячуючи співпраці з Міжнародними фондами, закриваємо першочергову нестачу, реагуємо на звернення педагогічного та батьківського колективів навчально-виховних закладів Херсона і передмістя."

А директор школи Неллі Алієва, розповіла: "Щойно нам відвантажили меблі, я запросила вчителів та відповідальних кабінетами і запропонувала їм вибрати для свого приміщення ті, що підходять найкраще. Працівники ж ліпше знають, що саме їм знадобиться для роботи.

Хтось обрав тумби для розміщення дидактичних матеріалів, хтось прикрасив кабінет, облаштувавши куточок творчо, з квітами. А високі шафи-пенали чудово підійшли в кабінети інформатики та медпункту.

Дякуємо Юрію Рожкову, лідеру Громадської платформи "Добро переможе" та організаціям, з якими він співпрацює: Благодійному фонду "Мангуст" і Фундації "Голландія-Україна" за те, що вирішують таку важливу проблему для закладів освіти, як умеблювання!"

За матеріалами Громадської платформи "Добро переможе" Юрій РОЖКОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон