Оманливий стимул для херсонських педагогів

Оманливий стимул для херсонських педагогів
Всього три десятки учителів молодших класів на Херсонщині зареєструвалися й ризикнули взяти участь у тестуванні, яке мало підтвердити високий рівень фахових знаньта їх готовність до впровадження нових освітніх технологій.

Проводилося воно впродовж трьох годин у двох аудиторіях пункту тестування, відкритому на базі Херсонського державного аграрного університету.

Директор регіонального Центру оцінювання якості знань Максим Кирпенко розповів, що жоден з учасників випробування не відмовився від нього, і всі з тестовими завданнями впоралися. Але їх результати будуть відомі пізніше – орієнтовно, за два тижні.

Стимул у педагогів начебто є: ті з них, котрі успішно пройшли тестування та аудит Державної служби якості освіти, можуть розраховувати на 20-відсоткову надбавку до зарплати.

Однак з початку наступного року усім педагогам без винятку та ж держава збирається познімати всі інші надбавки. І якщо ці плани реалізують, навіть сертифіковані учасники тестування фактично отримуватимуть не більше, а менше, ніж до чергової «оптимізації».

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів