В новокаховському ЦПМСД проведуть аудит використання бюджетних коштів

В новокаховському ЦПМСД проведуть аудит використання бюджетних коштів

8 грудня має розпочатись аудиторська перевірка в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка». Про це «Новому дню» повідомив заступник міського голови Олег Тарабака.

За його словами, 1 листопада в ЦПМСД відбулись збори, на яких був прийнятий оновлений колективний договір: старий вже не відповідав нормам чинного законодавства. Також на цих зборах було вирішено провести аудит підприємства.

Нагадаємо, що однією з підстав для внесення змін до колективного договору були величезні розбіжності в оплаті праці співробітників ЦПМСД за попереднього його керівництва.

За словами лікарів, деякі їхні колеги до вересня 2019 року отримували по 27-29 тис. грн. шомісяця, тоді як інші – вдвічі або навіть втричі менше. Левову долю в цих виплатах складали премії.

За старим колдоговором керівник ЦПМСД мав право виплачувати працівникам щомісячні премії у розмірі від 1 до 3 окладів. Причому, ніяких критеріїв, які б визначали порядок і розмір премій не існувало. Водночас, за словами чиновників, отримання щедрих зарплат лікарями так і не призвело до покращення медичного обслуговування жителів Нової Каховки.

Олег БАТУРІН
Новий день