Херсонська журналістка виступила у Верховній Раді

Херсонська журналістка виступила у Верховній Раді

Сьогодні, 6 листопада у Верховній Раді України відбуваються парламентські слухання щодо безпеки діяльності журналістів в Україні. Участь у слуханнях взяли зокрема херсонські журналісти.

Слово було надано Олені Нечипуренко, спеціального кореспондента газети Новий день, яка розказала про те, як 18 січня 2019 року під час прес-конференції у прес-клубі незалежної газети Новий день прямісінько у центрі Херсона застосували сльозогінний газ та зброю.

Вогонь відкрили, щойно учасники прес-конференції почали називати прізвища чиновників, причетних до корупційних схем в організації пасажироперевезень на Херсонщині, зокрема в напрямку тимчасово окупованого Криму. Картина стрілянини відображена на веб-камерах прес-центру.

Олена Нечипуренко повідомила, що вогонь у залі вели невідомі з коридору, стріляли не в стелю, щоб попередити або налякати, а вниз: на ураження. На щастя, жертв не було, проте були постраждалі.

Пані Олена зауважила, що поліція їхала довше, аніж карета екстреної медичної допомоги. Більш того, кореспондентка наголосила: важко було навіть викликати поліцію, адже телефонні лінії були зайняті.

Наразі фігуранти нападу безкарні, частина з них перебуває в розшуку, а суди у справі затягуються...

Євгенія ВІРЛИЧ

 

Кавун.Сity