У Херсоні відбувся турнір з сучасних танців

У Херсоні відбувся турнір з сучасних танців
У попередні роки цей Турнір з сучасних танців Good vibes був регіональним, але цьогоріч організатори запросили понад 500 танцюристів з усієї України і честі проведення удостоїли саме наше рідне місто Херсон!

«Рух - це життя, а рух у ритмі танцю - ще й розвиток і насолода. Особливо приємно, коли танцюють діти!», - зазначив підприємець і благодійник Юрій Рожков під час V Всеукраїнського турніру з сучасних танців Good vibes.

Захід відбувся за його підтримки. Також від Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе" отримали подарунки переможці змішаної вікової категорії (4-18 р.)

Тетяна Ширина, президент обласного відділення Асоціації сучасного та естрадного танцю України підкреслила важливість підтримки таких масштабних заходів: "Ми дякуємо меценатам-добродіям за допомогу. Без фінансової підтримки було б дуже сутужно, передусім, батькам учасникам.

Щоразу ми стикаємось з проблемою освітлення та звукового супроводу танцполу, оренди приміщення, перевезення дітей і, що, мабуть, найважливіше - подарунками і нагородами дітям. Ми дуже вдячні Юрію Рожкову за підтримку. Переможці щасливі, адже їх старанність винагороджена.

Звичайно, тепер діти працюватимуть ще наполегливіше, щоб отримати ще кращий результат. Для них це стимул! Особливо приємно нас здивували чудові виступи танцювальних колективів: "Urban vibes", "Dance Life", "Insight" та Центр спортивного Disco!"


За матеріалами Громадської платформи "Добро переможе" Юрій РОЖКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів