Радниця колишнього мінистра культури отримала чималий гонорар за виступ в Херсоні на День Незалежності

Цього року, за пiдсумками участi у святковому концертi в Херсонi з нагоди Дня Незалежностi група «От Вiнта» i радниця колишнього міністра культури Анжелiка Рудницька отримали 97 200 гривень вiд Херсонської облдержадміністрації.

Цi витрати виявилася найбільш вагомими у загальному кошторисi, загальний обсяг якого склав 289 475 грн. 24 коп.

Анжелiка Рудницька має багато регалiй i заслуг. Як повiдомляє Вiкiпедiя, вона — «...українська співачка, телеведуча, художниця, науковець, громадський діяч, волонтер, президент мистецької агенції «Територія А», президент Фонду відродження культурного середовища Києва, член Громадського фонду Святого Андрія Первозванного, заслужена артистка України, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки художників України, член Наглядової ради Національного музею літератури, голова Наглядової ради Національного конкурсу «Благодійна Україна». З 2017 року — радник Міністра культури України...».

Цей список регалiй майже у повному обсязi був зачитаний зi cцени у Херсоні. Слiд також вiдзначити, що всi херсонськi артисти, у тому числi, i народнi виступили на святi безкоштовно (якщо вiрити вiдомоcтi).

Авторитетнi джерела повiдомляють, що до 15 листопада 2019 року здійснюється прийом документів для участі в конкурсах на вакантні посади керівників 12 структурних підрозділів облдержадміністрації.

Якщо ви хочете кращих змін на Херсонщині і знаєте як це зробити, у тому числi, i як ефективно витрачати бюджетнi кошти на культуру, долучайтесь!

Олександр ПОЛОВЦЕВ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон