Боротьба за рибну галузь Херсонщини триває

Боротьба за рибну галузь Херсонщини триває

Я продовжую відстоювати підприємство Херсонщини «Новокаховський рибоводний завод частикових риб», яке знаходиться у стадії ліквідації, - повідомив народний депутат Ігор Колихаєв:

Відповідно до наказу № 431, підписаного керівником Державного агентства рибного господарства України, завод має бути ліквідований у тримісячний термін і приєднаний до схожого підприємства, але меншого і розташованого у Голопристанскому районі Херсонської області.

Я ще раз хочу звернути увагу на те, що ліквідація «Новокаховського рибоводного заводу частикових риб» не має економічного підґрунтя, є злочином проти екології України і призведе до погіршення соціальної атмосфери у новокаховській громаді.

На заводі працюють мої виборці, які звернулись до мене з проханням допомогти зберегти їх робочі місця, а депутати міськради Нової Каховки турбуються за бюджет, адже знищення заводу призведе до зменшенням надходження податків, які після ліквідації перестануть наповнювати бюджет міста.

Сьогодні у комітеті з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України відбувся розгляд листа з проханням вивчення фактів викладених у зверненні трудового колективу державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

За результатами обговорення комітет прийняв рішення звернутися до Кабінету Міністрів України з рекомендацією щодо створення міжвідомчої робочої групи, яка вивчатиме обґрунтованість наказу Державного агентства рибного господарства України. Депутати комітету висловили бажання увійти до складу робочої групи, - повідомив Ігор КОЛИХАЄВ.

Ми маємо розвивати і будувати нові, а не знищувати вже існуючі підприємства. Бо НАМ ТУТ ЖИТИ!

Рішення комітету було направлене до Кабінету Міністрів України.