Комунальні заклади Херсонської облради теплом забезпечені

Майже всі комунальні заклади обласного підпорядкування, станом на 5 листопада розпочали опалювальний сезон, - повідомили у прес-службі Херсонської обласної ради.

Наразі 28 закладів охорони здоров'я, або 85% від загальної кількості, та 19 закладів освіти, або 79%, поінформували про успішний початок опалювального сезону та відповідність температури в приміщеннях санітарним нормам.

Не розпочато опалення 4 закладів охорони здоров'я, де відсутні стаціонарні ліжка, та 2 закладів позашкільної освіти, послуги теплопостачання яким надає Херсонська ТЕЦ.

Також у 2 закладах – Генічеському медичному училищі та Бериславському педагогічному коледжі ім. В.Ф. Беньковського – виникли юридичні питання під час запуску опалення, пов'язані з реорганізацією та передачею закладів до Херсонського державного університету.

У двох позашкільних закладів освіти під час запуску опалення виникли технічні проблеми, які будуть усунені до кінця тижня.

Моніторинг підготовки до опалювального сезону та входження у опалювальний сезон закладів обласної комунальної власності проводиться за дорученням голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який наголосив на необхідності вчасно забезпечити теплом соціальну сферу.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон