Що чекає дороги Херсонщини?

Що чекає дороги Херсонщини?
Майже 400 млн. грн. у відповідності до проєкту Переліку об'єктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що мають першочерговість для Херсонщини та підлягають ремонту,планують виділити в 2020 році за рахунок коштів відповідної субвенції з Держбюджету. Про це, зокрема, йшлося на засіданні регіональної платформи «Місцеве самоврядування: виклики 2020 року».

Сюди входить поточний середній та капітальний ремонти доріг, а також будівництво 6,6 км автошляху Приморське (колишній Більшовик) – Лазурне, яке коштуватиме 153 млн. 600 тис. грн. Дорога напряму з'єднає два курортних населених пункти Голопристанського та Скадовського районів. 7,5 млн. грн. витратять на поточний ремонт дороги Нововолодимирівка – Бехтери (Голопристанський район). 9,6 млн. грн. заплановано на поточний ремонт 6 км дороги між Михайлівкою та Виноградовим (Скадовський район).

На території Білозерського району поточного ремонту очікує дорога Східне – Загорянівка (Музиківська ОТГ), на що заплановано витратити 44 млн. грн. У Великолепетиському районі поточним ремонтом охоплять дорогу Миколаївка – Рубанівка, що коштуватиме 4 млн. грн. Два об'єкти ремонтуватимуть у Великоолександрівському районі: поточного ремонту очікує дорога Давидів Брід – Калинівське – Бобровий кут (30 млн. грн.) та капітально відремонтують міст на автошляху в бік Калинівського (54 млн. грн.).

Від Верхнього Рогачика до межі з Запорізькою областю поточним ремонтом охоплять 4,8 км дороги, що коштуватиме 2,4 млн. грн. У Високопільському районі капітально відремонтують за 16 млн. грн. 2,5 км шляху між Орловим та Іванівкою. У Горстаївському районі поточний ремонт проведуть на 6-кілометровій ділянці дороги М-14, починаючи від с. Костянтинівки (10,8 млн. грн.). Поточний ремонт планується здійснити на 11,5 км автошляху Каланчак – Новопавлівка (18,4 млн. грн.).

9,6 млн. грн. планується освоїти на поточному ремонті 6-кілометрової ділянки автодороги від Нижніх Торгаїв до межі Нижньосірогозького району та Агайманів. У Нововоронцовському районі передбачаться виділити на ремонт 5,7 км дороги Миролюбівка – Петропавлівка майже 14,9 млн. грн. У Новотроїцькому районі поточним ремонтом охоплять 4-кілометрову ділянку дороги Чаплинка – Новотроїцьке – Рикове. В Олешківському районі 10,5 млн. грн. виділяють на поточний ремонт7-кілометрової ділянки автодороги Гладківка – Раденськ – Козачі Лагері. У Чаплинському районі ремонтуватимуть 3,8 км автошляху від Червоної Поляни в напрямку Новонаталівки.

У розрізі районів наступного року найбільше коштів на автодороги загального користування місцевого значення припадає на Голопристанський (161,1 млн. грн.), Великоолександрівський (84 млн. грн.) та Білозерський (44 млн. грн.).

Крім того, в наступному році планується проведення ремонтних робіт на вулицях та дорогах комунальної власності в населених пунктах області на суму 119,9 млн. грн.

Поки що це лише проєкти. Тож перевірте, чи всі дороги, в які вкладатимуть державні кошти, ведуть до ваших шкіл та госпітальних округів...

Ксенія АЛІСОВА
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів