В Олешках відбувся велопробіг з нагоди визволення району від фашистських загарбників

Сьогодні, 4 жовтня, за ініціативи Олешківських районної та міської рад, на центральній площі Олешок біля меморіалу борцям за волю України зібралися велоспортсменита велолюбителі різних вікових категорій, аби відзначити 76 річницю визволення Олешківського району від німецько-фашистських загарбників.

Взяли участь в заході голова районної ради Павло Потоцький зі своїм заступником Костянтином Бугановим, представники міської ради, районної та міської ради ветеранів, бюджетних установ, громадськості, учні, військові, підприємці та інші жителі Олешківського району.

Перед стартом велоколони виступили керівник районного музею бойової слави 87-гвардійської стрілецької дивізії Валентина Бредіхіна, яка розповіла присутнім про мету, хід та завдання даного заходу, Сергій Жадан, ветеран Другої світової війни, зі спогадами про воєнне лихоліття.

Голова районної ради Павло Потоцький привітав присутніх зі знаменною датою, вшанував загиблих та поклав квіти до Вічного вогню.

Відвідавши місця бойової слави нашого краю, учасники велопробігу фінішували у парку Слави, де відбувся урочистий мітинг, присвячений річниці визволення Олешківського району.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон