Володимир Шелудько: На Донбасі війна, а на Херсонщині винищують рибу

Володимир Шелудько: На Донбасі війна, а на Херсонщині винищують рибу

Такі несподівані паралелі провів відомий херсонський природозахисник, голова Херсонської обласної організації Партії зелених України Володимир Шелудько:

«...В усьому світі діє Закон збереження енергії і якщо десь чогось не стало, то в іншому місці воно додається.

На Херсонщині все навпаки. Тут Закон не працює. Тільки но в Новій Каховці чиновники -рекетири вбили завод по вирощуванню аборигенних видів риб: щука, короп, тощо, то майже відразу під Херсоном на дніпрових водних просторах стався чи не найбільший за останні десятиріччя мор риби. Чому?

Скоріш за все в гонитві за піском земснарядом відкрили поклади сірководню, а це звісно смерть всьому живому. Хтось скаже що випадковість. Переконаний, що ні. На Донбасі війна, а тут винищують рибу.

Бо немає ніякої реакції від керівника Уряду Олексія Гончарука, до якого відразу по допомогу звернувся народний депутат Ігор Колихаєв, немає реакції від правоохоронців.

А після цього ми бачили прес-конференцію в УНІАН, звернення голови адміністрації Юрія Гусєва. І хто після цього повірить, що все це не один ланцюжок знищити все живе..», - запитує Володимир ШЕЛУДЬКО.