Володимир Шелудько: На Донбасі війна, а на Херсонщині винищують рибу

Володимир Шелудько: На Донбасі війна, а на Херсонщині винищують рибу
Такі несподівані паралелі провів відомий херсонський природозахисник, голова Херсонської обласної організації Партії зелених України Володимир Шелудько:«...В усьому світі діє Закон збереження енергії і якщо десь чогось не стало, то в іншому місці воно додається.

На Херсонщині все навпаки. Тут Закон не працює. Тільки но в Новій Каховці чиновники -рекетири вбили завод по вирощуванню аборигенних видів риб: щука, короп, тощо, то майже відразу під Херсоном на дніпрових водних просторах стався чи не найбільший за останні десятиріччя мор риби. Чому?

Скоріш за все в гонитві за піском земснарядом відкрили поклади сірководню, а це звісно смерть всьому живому. Хтось скаже що випадковість. Переконаний, що ні. На Донбасі війна, а тут винищують рибу.

Бо немає ніякої реакції від керівника Уряду Олексія Гончарука, до якого відразу по допомогу звернувся народний депутат Ігор Колихаєв, немає реакції від правоохоронців.

А після цього ми бачили прес-конференцію в УНІАН, звернення голови адміністрації Юрія Гусєва. І хто після цього повірить, що все це не один ланцюжок знищити все живе..», - запитує Володимир ШЕЛУДЬКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів