У Херсоні головних лікарів замінять гендиректори

У Херсоні головних лікарів замінять гендиректори
Реформа вітчизняної системи охорони здоров'я дала поштовх і «кадровій революції» у медичних стаціонарах обласного центру.

Адже після зміни їх правового статусу з клінічних лікарень на комунальні неприбуткові підприємства очолювати «екс-лікарні» мають не головні лікарі, а генеральні директори.

Втім, контракти із діючими головлікарями негайно розривати ніхто не збирається – почекають їх завершення. У лікарні, чи то пак комунальному неприбутковому підприємстві імені Лучанського це вже сталося – тамтешнім генеральним директором став Володимир Ларіонов, котрий раніше працював заступником головного лікаря. На черзі – лікарня імені Карабелеша, де в головного лікаря Алли Малицької також закінчується кадровий контракт. А вже наступного року те саме відбудеться і в лікарні імені Тропіних, що її зараз очолює депутат Херсонської міськради Леонід Ремига.

Звісно, і Алла Малицька, і Леонід Ремига безперешкодно можуть претендувати і на крісло генеральних директорів своїх медичних закладів – було б бажання. Але міськрада не може «вольовим рішенням» затвердити нове призначення, бо то було б протизаконно. Попередньо має відбутися кадровий конкурс, тож претендентів на відповідальні посади може бути кілька. І хтозна, кому віддадуть перевагу. А скільки «новачкові» доведеться адаптуватися до нової роботи, і як це позначиться на якості медичних послуг та на хворих – поки що залишається тільки здогадуватися.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів