За що відсторонили від роботи начальника управління освіти Херсонщини

Сьогодні, 4 жовтня голова ОДА Юрій Гусєв відсторонив від посади директора департаменту освіти та науки облдержадміністрації Євгена Криницького.

За словами Гусєва, до 1 листопада планувалося повністю завершити використання коштів освітньої субвенції, проте цього не сталося: «За моєю інформацією, у нас щонайменше 59 шкіл залишились без меблів. Ціла низка шкіл не забезпечена іншим необхідним обладнанням.

Тому я приймаю рішення про відсторонення Директора департаменту освіти і науки, та про початок дисциплінарного провадження. Євген Анатолійович, прошу залишити вас селекторну нараду», повідомив своє рішення голова Херсонської ОДА.

Очільник області доручив підлеглим проаналізувати хто винен, що діти невчасно і неякісно забезпечені за вимогами «Нової української школи».

З свого боку директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Євген Криницький заявив, що немає жодної юридичної підстави щодо його відсторонення з посади, адже він не має повноважень впливати на тендерний комітет міста Херсона та на Управління освіти міста Херсона, які наразі не змогли закупити необхідні послуги по лінії «Нової української школи».

«...59 шкіл, які не забезпеченні наразі необхідним обладнанням – це школи міста Каховки та Херсона, тому прямих повноважень впливати на них та звільнити їх керівників з посади я не маю.

Крім того, по місту Херсону є декілька рішень антимонопольного комітету, який зупиняв закупівлю обладнання. Буде дисциплінарна комісія і я покажу, які мої повноваження по відношенню до органів місцевого самоврядування», - пообіцяв Євген КРИНИЦЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон