Херсонський платетарій знову заграв сяйвом небесних зорь

Оскільки пришвидшити оздоблювальні роботи космічної 3-D стелі допоміг підприємець – благодійник, громадський діяч Юрій Рожков.

Лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков, зокрема, зазначив: "У Херсоні єдиний стаціонарний планетарій на Півдні України. Херсонським дітям пощастило. Феєрію зіркового неба, сферичні анімаційні програми вони потім зберігають в пам'яті все життя!"

"Я не міг залишитись осторонь. Адже планетарій потребував допомоги і тривалий час громада спільно збирала кошти благодійними сеансами", - розповів Юрій РОЖКОВ.

Протягом останніх 9 місяців, щосуботи херсонці відвідували планетарій, беручи участь у благодійному проекті адміністрації. Таким чином, накопичувались кошти на якісне художнє оздоблення космічної стелі закладу.

Директор Херсонського планетарію ім. Ю. Гагаріна Ольга Храмцова, розповіла: "Ми запросили художника Олександра Теплякова. Роботи тривали. Але ми боялись не встигнути зібрати необхідну суму. Зараз готуємось до новорічної вистави. Зазвичай, на різдвяні свята багато відвідувачів. Але потім – затишшя...

Вирішити фінансову проблему з оздобленням нам допоміг Юрій Рожков, єдиний меценат, який відгукнувся на прохання. За це величезна подяка від колективу. Адже ми всі розуміємо, що дітки до нас йдуть за казкою, магією."

"І тепер цього досягли разом: вражаючі космічні пригоди відвідала перша група! По очах малечі ми зрозуміли, що досягли бажаного ефекту. Легкі туманності відбиваються у люмінесцентних фарбах через флуоресцентні промені. Звучить складно, а виглядає неперевершено! І очі швидко звикають до такої зміни освітлення, одразу ж видно зорі.

Це треба побачити! З величезним задоволенням запрошуємо гостей у відновлену залу. Гарантуємо незабутні враження!", - запросила до планетарію Ольга ХРАМЦОВА.

За матеріалами Громадської платформи "Добро переможе" Юрія РОЖКОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон