Власний медіа-клуб відкрила сільська громада на Херсонщині

Власний медіа-клуб відкрила сільська громада на Херсонщині
Сільська громада в «глибинці» на Херсонщині створила... власний медіа-клуб.

У селі Орлове, що входить до Кочубеївської ОТГ Високопільського району області, місцева молодь за сприяння депутатів та активістів в рамках одного з проектів USAID отримала грант на купівлю обладнання мультимедійного центру.

Й тепер, після тренінгів з комп'ютерної грамотності, члени клубу створили власний YouTube-канал. Та взялися до репортажної журналістики: репортери-початківці готують відеорепортажі про все найцікавіше, що відбувається в селах громади, беруть інтерв'ю у тутешніх посадовців, транслюють засідання сесій сільради тощо.

Утім, безплатними послугами медіа-центру (його розмістили в сільській бібліотеці) можуть скористатися не тільки члени клубу. А й кожен бажаючий, аби переглянути цікавий фільм, спільно попрацювати над черговим соціальним проектом чи «викачати» з Інтернету потрібну інформацію завдяки наявності безплатного Wi-Fi. Користувачі принагідно зазначають: якість та швидкість трафіку в невеликому віддаленому селі тепер краща, ніж десь у райцентрі.

Голос України

 

Фото Кочубеївська сільська рада ОТГ
 
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів