У Генічеську скоротять половину працівників Центру надання адмінпослуг

У ЦНАП Генічеської райдержадміністрації скоротять половину працівників. Замість 4 спеціалістів залишиться лише 2. Таке скорочення відгукнеться на населенні району. Бо у Генічеську ЦНАП надає лише адміністративні послуги (більше 20) людям , та допомагає уникнути бюрократичних процедур по кабінетам різних інстанцій.

І сьогодні у Генічеському Центрі надання адміністративних послуг часто бувають черги, а спеціалісти завантажені на повну. Бо потрібно не тільки прийняти документи, але й роз'яснити, допомогти їх правильно заповнити.

Що буде після скорочення, здогадатися не важко. Та нинішня влада вперто запевняє, що все робиться для людей...

В той же час у Новоолексіївці розвивають ЦНАП, який відкрили у минулому році. Тут можуть надавати населенню 50 різних послуг, а хочуть добавити ще 10, навіть видачу водійських посвідчень, - повідомив голова Новоолексіївськой селищради Олександр Бурковський.

У Новоолексіївському Центрі адміністративних послуг, де нагрузка значно менше від Генічеського ЦНАП, працюють 3 спеціаліста...

Новій візит

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон