У Херсоні стартував новий мистецький проект

"Мистецтво в авангарді суспільних змін" - проект під такою назвою презентували у Херсонському художньому музеї.

Новий проект охоплює три міста. Про це розповіла його координаторка у Херсоні Олена Афанасьєва: "Проект ініціював Одеський художній музей. Він охоплює Південь України. Це Одеса, Херсон і Бердянськ. У Бердянську це буде виставка сучасного художника, в Одесі, так само, як і в Херсоні, – цикл лекцій".

Проект "Мистецтво в авангарді суспільних змін" розрахований не тільки на мистецтвознавців – на лекціях чекають усіх охочих, каже Олена Афанасьєва: "Це цикл лекцій абсолютно не для фахівців. Для студентів або для тих, хто хоч раз замислювався, чому я не хочу йти до музею. Наше завдання показати музей іншим, обговорити, що треба змінити в музеях, як зробити його цікавішим тощо".

За словами координаторки, заплановано вісім лекцій, які триватимуть з 2-го листопада до 14-го грудня. Ідеатон, який фіналізує проект, відбудеться ближче до Нового року. З датою його проведення організатори поки не визначилися, - говорить Олена АФАНАСЬЄВА.

За матеріалами UA: Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон