Стипендія BOSCH Service «Автопланета»: шанс до успішної бізнес-кар’єри

Автомобільний холдинг «Автопланета» розпочав щорічний традиційний проект для студентів ХДУ, ХДАУ та ХНТУ – Стипендія BOSCH Service «Автопланета».

Під час бізнес-зустрічі керівників холдингу «Автопланета» з представниками вищих навчальних закладів, кожен зацікавлений студент дізнався про вакансії, зміг записатися на стажування та взяти участь у проекті Стипендія BOSCH Service «Автопланета».


«Стипендія від BOSCH Service» - перший крок до бізнес-кар'єри, автори кращих бізнес-проектів отримають іменні стипендії протягом трьох місяців, і сертифікат на проходження практики в холдингу, де вони зможуть набути практичних навичок у роботі.

Співпраця з «Автопланетою» - це відмінна перспектива кар'єрного росту, розвитку і стабільного доходу. Холдинг об'єднує лідерів автомобільного ринку:

- Центри KIA та Hyundai «Автопланета»;

- Volkswagen «Центр Херсон»;

- BMW «Центр Херсон»;

- Renault «Центр Херсон»;

- JAC, Great Wall, Haval, Ravon – центр доступних авто;

- Перший автосалон електромобілів у Херсоні;

- Мережа автосалонів автомобілів з пробігом Good Auto;

- BRP – техніка для активного відпочинку.

Надає повний спектр автомобільних послуг і товарів: від покупки нової батарейки до покупки автомобіля, від підкачки шин до ремонту двигуна.

- Станція технічного обслуговування BOSCH Service – універсальний сервіс для будь-яких авто;

- Магазин автозапчастин BOSCH для всіх марок авто;

- Центр кузовного ремонту - ремонт і фарбування автомобілів, детейлінг та відновлення авто з Америки.

- Шинний центр «Автопланета» - продаж та обмін нової гуми на б/у.

Для студентів запропоновані наступні вакансії:

- Консультант з продажу автомобілів;

- Консультант з продажу запасних частин;

- Консультант з сервісу;

- Автослюсар, електрик;

- Адміністратор;

- Менеджер з персоналу;

- Маркетолог;

- Юрист;

- Фінансовий консультант;

- IT- спеціаліст.


«Ми розпочинаємо наш щорічний традиційний проект для херсонської молоді, аби надати їм можливість випробувати свої теоретичні знання на практиці та надалі реалізувати себе як висококваліфікованого фахівця. Плідна праця зі студентами почнеться вже у листопаді, коли керівники напрямків «Автопланета» почнуть читати курс лекцій та семінарів для студентів.

Потім, вони зможуть закріпити свої навички під час стажування на підприємстві та визначитися з темами робіт. Протягом січня студенти будуть працювати над написанням своїх проектів, а в лютому продуктивно працювати над практичною частиною. Навесні ми дізнаємося, хто ж стане переможцем «Стипендії BOSCH Service «Автопланета» 2020 р. Слідкуйте за нашими новинами. Далі буде!», - підкреслив Генеральний директор холдингу «Автопланета» Дмитро ІВАНОВ.


З 2008 році холдинг «Автопланета» став базою практики для студентів університету. За цей час пройшли практику понад 1200 студентів за різними спеціальностями.

А Ви теж хочете добре заробляти своїм інтелектом? Отримати свій перший досвід в автомобільного лідера Херсона? Є бажання рости й розвиватися, працювати у згуртованій та молодій команди та їздити у закордонні відрядження?

Тоді телефонуйте +38 050 318 61 11. Ми чекаємо на Вас!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон