Херсонщина: Нам тут жити. І бажано бути здоровими

Скільки б не бажали один одному здоров'я у текстах листівок або піднімаючи чарчину на ювілеях, але доцільніше про нього вчасно подбати. Поцікавитися його станом, звісно, краще у спеціалістів.

Саме цю можливість для населення нашого району і надає протягом року Благодійний фонд Ігоря Колихаєва згідно своїй програмі "Поряд".

До обстеження населення, попередження захворювань та й просто корисних порад на майбутнє фонд залучає лікарів з обласної лікарні. Як не радіти тому, що "добрий доктор Айболить" прибуває прямо в село, щоб провести медогляд та ще й безкоштовно!

Цього разу центром для надання консультацій у нашому районі стали села Наталине та Новобратське. Та й мешканці інших навколишніх сіл поспішили скористатися наданою можливістю.

Хоча сам початок цієї благодійної акції мав на своєму шляху багато перепон і проблем. Навіть коли все було погоджено і домовлено зовсім несподівано за півтори години до початку медогляду у селі вимкнули світло до 16.00. Уявляєте? Кардіолог з апаратурою вже майже на порозі фельдшерсько-акушерського пункту, а світла - зась... Та, як відомо світ не без добрих людей! Слава Богу є такі і в цьому селі.

До проблем земляків вмить долучилася "тутешня рятівниця" Любов Михайлівна Мех. Разом з чоловіком Степаном вони у найкоротший час знайшли, доставили і підключили у ФАПі генератор! Проект "Поряд" побачив світло, а люди й не здогадувалися як і завдяки кому сьогодні задумане збулося.

А врахуйте, що у чергу на обстеження було записано понад 50 (!!!) людей. Йшли, їхали, підносили всіх хто потребував допомоги і поради. За порядком та дисципліною строго споглядала завідуюча медпунктом Надія Григорівна Токарь.

Не буду далі вдаватися у подробиці всього процесу. Коли всі бажаючі почули оцінку високо кваліфікованого спеціаліста про стан їх здоров'я на вулиці була вже темрява. У журналі реєстрації до кардіолога з останнім рядком по списку значилася цифра 62!

І зважте, що це не просто цифра, це конкретні люди з їх бідами, болями, негараздами... Будемо сподіватися, що черговий медичний огляд приніс людям користь і додав важливої інформації та оптимізму.

Благодійний фонд дякує тим, хто посприяв і відповідально поставився до організації заходу (а імена головних героїв дня я вже назвав вище). Та, звісно, фонд нашого Депутата Верховної ради бажає всім міцного здоров'я. НАМ ТУТ ЖИТИ!

Ігор УРБАНСЬКИЙ,
представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва у Високопільському районі

Фото із архіву автора

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон