До ювілею школи у Генічеському районі

На минулому тижні мешканці та гості селища Новоолексіївка Генічеського району Херсонщини святкували визначну подію в житті кожного мешканця селища – 30-річний ювілей Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

З нагоди свята, організатори закладу запросили чимало гостей - представники місцевих органів влади, випускники школи різних років, вчителі, які розпочинали свою трудову діяльність в цій школі та багато інших. Була присутня на святі і виконавчий директор Благодійного фонду Альберта Черепахи Дар'я Євстратова.

Атмосфера свята була наповнена різноманітними концертними номерами, в фойє закладу розгорнулась виставка виробів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, де вчителі та учні школи презентували свої роботи.

Всі присутні виступили з привітальним словом на адресу навчального закладу, долучилась до вітань і Дар'я Євстратова, що з нагоди свята презентувала школі від Благодійного фонду Альберта Черепахи новесенький спортивний інвентар: волейбольні, футбольні та баскетбольні м'ячі, гімнастичні обручи, шахи та шашки!

Виконавчий директор фонду зазначила: «Сподіваюсь, що заняття фізичною культурою стануть ще більш цікавими та насиченими, а діти більше уваги приділятимуть своєму фізичному розвитку!».

За матеріалами Благодійного фонду Альберта Черепахи

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів