У херсонських вчителів є нагода для професійного вдосконалення

У херсонських школярів осінні канікули. Для дітвори це час розваг і відпочинку, а для вчителів – нагода для професійного вдосконалення.

Педагогічний колектив навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради використовує цю можливість з максимальною повнотою і вже кілька років поспіль залучає до проведення неформального професійного навчання фахівців Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

У минулий вівторок, 29 жовтня в приміщенні бібліотеки відбувся фокус-семінар «Дитина + Книга = Успіх» для педагогічного колективу і батьків учнів Школи гуманітарної праці. Ця традиційна жовтнева зустріч колективів двох закладів знову об'єднала освітян і бібліотекарів довкола теми дитячого читання/нечитання, сучасної дитячої книги, а також трендових напрямків у розвитку сучасної школи та бібліотеки.

Семінар відкрили керівники закладів – Анна Бардашевська, директор комунального закладу «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім.Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради, заслужений працівник культури України, та Артем Кияновський, директор навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України.

Огляд актуальної соціології та рекомендаційних ресурсів «Чому і що потрібно читати дитині цифрової ери?» запропонувала учасникам семінару Наталія Попова, заступник директора з наукової роботи обласної дитячої книгозбірні. Особлива увага у огляді була приділена соціологічному дослідженню «Ukrainian Reading and Publishing Data», проведеному в 2018 році за підтримки Українського культурного фонду.

Особливий інтерес учасників семінару викликала прем'єра гри із циклу «Світові вершини Херсонщини» – «Арт-пасьянс. Давид Бурлюк», яку провела Ольга Крижановська, заступник директора з організації бібліотечного обслуговування бібліотеки ім.Дніпрової Чайки.

Продовжувалась робота паралельно у двох групах: учителі взяли участь у тренінгу «Медіакейс для педагога», який провела Ірина Срібна, завідуюча Інтернет-центром, а вихователі й батьки – у тренінгово-ігровій програмі «Медіагамотність у форматі 3Д: думаємо, діємо, дбаємо», підготовленій Іриною Ковач, завідуючою Медіа-центром Херсонської ОБД ім.Дніпрової Чайки.

Завершився семінар оглядом-презентацією «Книжкові прем'єри осені», у якому Юлія Чернієнко, головний бібліотекар відділу обслуговування учнів 5-9 класів, письменниця, ознайомила з новинками українського книговидання, адресованими читачам-підліткам.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів