Відкрили херсонський "Будокан"

У Херсоні, після трирічного ремонту, в приміщенні колишньої їдальні гуртожитку за адресою Михайловського, 79, відкрилася зала бойових мистецтв "Херсонський Будокан".

Зала працює з вересня цього року. Зараз тут 20 учнів, - розказує президент Херсонської федерації традиційного окінавського годзю-рю карате-до Артем Яковлев: "На цей момент ми запустили тільки першу чергу цієї зали. Наступна зала у нас - 100 квадратних метрів. Ось три роки своїм коштом, власними силами, власними руками, руками учнів тривав цей ремонт".

Громадська організація Херсонська федерація традиційного окінавського годзю-рю карате-до заснована двадцять років тому. Федерація організовує та бере участь у спортивних змаганнях.

На сьогодні у її складі близько 140 спортсменів, серед них - чемпіони України з окінавського годзю-рю карате-до, чемпіони Європи та світу з козацького двобою та кемпо-карате, призери області та України зі змішаних видів єдиноборств. З 2000-го очолює організацію Артем Яковлев.

UA: Херсон

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів