Херсонців кличуть рятувати місто від наркотиків

З таким закликом звернулися до жителів Херсона активісти Громадської платформи "Добро переможе" Юрія Рожкова:

Цієї суботи, 2 листопада будь ласка, сплануйте свій час з користю: витратьте 2 години на участь в нашій соціальній програмі "Захист дітей Херсона". Разом будемо замальовували ганебні написи з адресами.

Розпочинаємо із Шуменського мікрорайону. Далі охопимо все місто. Зустрічаємось о 12 год. в зручному теплому одязі біля Храму Святої Тройці, на проспекті св. Кирила і Мефодія (Димитрова). Працюємо, а потім чаюємо!

Фарбу і солодощі трудівникам надає лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков. Але, якщо маєте свою, яку не шкода витратити на добру справу, - будь ласка! Більше замалюємо! За бажанням, господарочки можуть спекти щось смачненьке - оцінимо і подякуємо!

Приходьте компаніями, родинами, беріть своїх дітей - для них буде непогана профілактика. Обіцяємо гарний настрій, знайомство з новими друзями та однодумцями!

Друзі, не залишайтесь байдужими: Херсон рясніє цим брудом, а значить, на нього є попит. Громадська платформа "Добро переможе" бореться з наркоманією комплексно: співпрацюючи зі школами, поліцією та Міжнародною антинаркотичною асоціацією.

"Друзі, єднаймося в боротьбі проти наркоманії! Врятуємо наших дітей від можливих сумних наслідків! Долучайтеся!", - закликав лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій РОЖКОВ.

P.S. Тож, нагадуємо ще раз: субота, 2 листопада, 12-00, м. Херсон пр. св. Кирила і Мефодія (Димитрова).

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів