Агровиробники-волонтери з Херсонщини передали автомобіль Збройним силам України

Військовослужбовці 56-ї мотопіхотної Маріупольської бригади, які тримають оборону на сході України отримали автомобіль УАЗ для тактичних поїздок.

Аграрії Сірогозщини від початку бойових дій на Сході України взяли шефство над військовими частинами Збройних сил України. Вони неодноразово особисто виїздили з гуманітарними вантажами в зону бойових дій. Ремонтували у своїх господарствах військову техніку. Запрошували військовослужбовців на свята і спортивні змагання в Нижньосірогозький район.

З 56-ї мотопіхотною Маріупольською бригадою вони підтримують дружні та товариські стосунки вже не перший рік.

"Достатньо телефонного дзвінка – і допомога надійде вчасно, — розповідає заступник командира 56-ї бригади з морально-психологічного забезпечення бригади Олександр Побережнюк. — Ось і цього разу сірогозькі волонтери в особі Миколи Дудки і Павла Шмигирівського з розумінням поставилися до нашої проблеми і передали для потреб бригади автівку".

Офіцер розповів, що знайомий з сірогозькими волонтерами ще з 2014 року. На той час він проходив службу в 26-й окремій артилерійській бригаді, яка базувалася в Нижньосірогозькому районі. Тоді місцеві волонтери чимало допомагали військовослужбовцям.

З роками знайомство переросло в міцну чоловічу дружбу. Олександр Побережнюк зауважує, що складно перелічити всю ту допомогу, яку отримала 56-та бригада від сірогозький агровиробників. Адже для потреб армії вони привозили не лише продукти харчування, засоби гігієни, одяг, а й спорядження, будівельні матеріали, запчастини для автівок та інше. В 2017 році Микола і Василь Дудки передали 56-й бригаді автомобіль "Нива".

"У воєнний час машина — це засіб, який може як врятувати життя, так і просто допомагати військовим виконувати службові обов'язки, — додає заступник командира. — Тож коли знову сказав волонтерам про те, що потрібен транспортний засіб, вони зразу відгукнулися ".

Олександр Побережнюк разом з двома військовослужбовцями приїхали в Нижні Сірогози. Тут на базі ТОВ "Хлібодар" їм передали автомобіль УАЗ. Його придбали голова фермерського господарства "Магнолія" Микола Дудка і директор ТОВ "Новопетрівське" Павло Шмигирівський. Перед відправкою автомобіля в зону проведення Операції об'єднаних сил його освятили.

Окрім цього військовослужбовцям 56-ї бригади волонтери передали 400 тільників, 500 пар шкарпеток та ін. Все це за словами Олександра Побережнюка відправили до підрозділів, які виконують завдання на передовій.

За матеріалами Нижні Сірогози.City

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів