У херсонській гімназії пройшла незвичайна фотовиставка

Днями яскравим фото-вернісажем у холі Херсонської гімназії №6 завершився інклюзивний захід «Кожен зможе!».

Захід було розпочато ще у вересні цього року Херсонською обласною організацією підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини», за підтримки Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації.

А вже у жовтні на сорока надзвичайно зворушливих світлинах, зроблених херсонськими фотографами В'ячеславом Гусаковим та Іриною Паршиною, можна було побачити добродушних, життєрадісних дітей з синдромом Дауна, а ще пригадати, як позитивно проходили їх веселі старти у тісному тандемі з однолітками з гімназії №6.

Фотомайстрам вдалося влучно відобразити відкритість та відвертість, притаманні сонячним дітям, та настрій свята, який панував на спортивному майданчику.

Директор навчального закладу Світлана Корж та учні гімназії щиро привітали гостей виставки, учасників фестивалю – сонячних дітей з наставницю Іриною Ханіковою, їхніх батьків, фотографів, які з радістю поділилися своїми враженнями від заходу, такого необхідного для спростування хибного стереотипу про синдром Дауна та формування толерантності у нашому суспільстві.

За матеріалами Управління освіти Херсонської міської ради.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів