У херсонській школі стало затишніше

Сьогодні, 29 жовтня хол Херсонської гімназії № 6 став ще затишнішим, бо у подарунок навчальному закладу Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" привезла зручні крісла-стільці.

"Вони чудово вписалися в наш інтер'єр, - захоплено розповідає Ірина Радецька, заступник директора гімназії, - гарний дизайн, зручний розмір. Підійде як для дитини, так і для дорослого. Людей завжди у холі багато. Тож, подарунок із-за кордону дуже доречний!"


Необхідні меблі, обладнання і устаткування для освітніх закладів Херсона та передмістя продовжують, співпрацюючи, доставляти Громадська платформа "Добро переможе", Фундація "Голландія-Україна", Благодійний фонд "Мангуст".

Лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков зазначає: "Наші, херсонські діти мають навчатися в якісних умовах, не гірших, ніж в Європі. Адже кожна дитина - талановита, де б не жила.

Маємо якомога краще сприяти розкриттю і розвитку здібностей підростаючого покоління. А забезпечення належного освітнього середовища позитивно цьому сприятиме."

"Добро переможе"
- громадська платформа Юрія РОЖКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів