На Херсонщині помилка коштувала малюку життя, а лікарю свободи

У трирічного хлопчика медики Каховської райлікарні діагностували апендицит. Оперувати вони вирішили на місці, бо боялися, що апендицит призведе до перитоніту.Поспішаючи, використали зависоку дозу наркозу, через що у дитини розвинулася гостра серцева недостатність, і хлопчик помер просто на операційному столі.

За цим страшним фактом анестезіолога Каховської ЦРЛ притягли до кримінальної відповідальності, інформує прес-служба обласної прокуратури.

І міськрайонний суд Каховки визнав його винним у неналежному виконанні своїх професійних обов'язків, призначивши покарання у вигляді двох років виправної колонії та ще трьох років заборони займатися лікарською діяльністю. Таких суворих вироків людям у білих халатах на Херсонщині ще не виносили.

Можливо, позначився великий громадський резонанс і те, що некомпетентність досвідченого 60-річного медика призвела до загибелі ще зовсім маленької дитини. А саме діти і є найбільшою цінністю для суспільства. Та їх, на жаль, ми з різних причин втрачаємо: лише з початку нинішнього року в області померло сорок малят віком до року, свідчить невблаганна статистика.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів