В Олешках відзначили річницю визволення від фашистських загарбників

У ці осінні дні в Олешківському районі відзначили 76-у річницю визволення нашого краю та 75-у річницю визволення України від фашистських загарбників.

За ініціативи Олешківської районної та міської рад у Центрі дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради відбувся збір учасників святкової ходи до Херсонського плацдарму біля залізничної станції селища Пойма.

У даному заході взяли участь голова районної ради Павло Потоцький разом з заступником, Олешківський міський голова Дмитро Воронов, представники міської та районної ради ветеранів, бійці АТО, учні, підприємці та просто мешканці нашого району.

Розпочалося дійство з відвідування районного музею бойової слави 87-гвардійської стрілецької дивізії. Керівник музею Валентина Бредіхіна розповіла присутнім про мету, хід та завдання вищеназваної святкової ходи.

Голова районної ради Павло Потоцький подякував усім за організацію і участь у заході з нагоди річниць визволення нашого району та України від фашистських загарбників. Закликав не забувати імена наших земляків і всіх тих, хто своєю мужністю і безкорисною любов'ю до Батьківщини наближали день звільнення рідного краю та України від німецької окупації.

Павло Потоцький висловив глибоку повагу усім, хто пройшов сувору школу війни і хто захищає суверенність нашої держави сьогодні. А представники громадської організації бійців АТО передали музею артефакти з місць запеклих боїв Другої світової війни.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів