Спорт у Херсоні має бути доступним для всіх дітей

В цьому переконаний херсонський підприємець, меценат, лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков, який підтримує проведення чемпіонатів з дворового футболу:

"Зараз, на жаль, не кожна родина має змогу сплачувати за гуртки або возити своїх дітей на заняття. Тому я підтримую чудову ідею дворового футболу. Діти розвиваються, спілкуються, дружать!", - наголосив Юрій Рожков.

Всі юні футболісти мікрорайону Східний отримали нагороди і подарунки від Громадської платформи "Добро переможе". Вони взяли участь в дружньому чемпіонаті з міні-футболу. Ініціатор проведення - місцевий підприємець Сергій Іващенко, а для всіх сусідських хлопчаків - просто дядя Серьожа.

Щоб із синами грати у футбол, попросив директора найближчої, 12 школи відкрити стадіон: "Директор одразу пішла назустріч, підтримав ідею і Юрій Рожков. Саме він своїми добрими справами надихнув мене на проведення дитячого турніру!, - розповів Сергій, - у нас хлопців багато: вчора ганяло м'яча 28, а сьогодні вже 33. Ми їх тут же поділили жеребкуванням на 3 команди, по 11 в кожній.

Особливість у тому, що це - не зіграні команди. Як у моєму дитинстві, ми просто грали і насолоджуватися обстановкою, погодою, моментом! Дуже приємно, що кожен з учасників отримав від Юрія Рожкова нагороди і подарунки."


Переможцями стали усі! Тож, додому вони понесли грамоти та набори побутової хімії фірми "Сlime", виготовлені на підприємстві Юрія Рожкова. От що значить соціально відповідальний бізнес!

"Добро переможе"
- громадська платформа Юрія РОЖКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів