Чим годують херсонських вовків

У соціальних мережах херсонці почали писати про те, що вовків у херсонському зоокуточку погано годують і не займаються їх лікуванням.

Журналісти UA: Херсон вирушили до звіринця, не попередивши заздалегідь керівництво підприємства "Гарантія", яке ним опікується, про свій приїзд.

На годиннику близько 10:30. Вовки, які утримуються у херсонському зоокуточку, очікують на сніданок. На п'ятьох тварин – майже дев'ять з половиною кілограмів розмороженої курятини (вага разом з металевим відром).

Ми підрахували: на одного вовка виходить десь один кілограм 860 грамів м'яса. Вовків годують двічі на день, розказує Тетяна Важник, завідувачка господарства херсонського зоокуточку: "Зараз зимовий період. Два з половиною кілограми на одну особину. Так само риба - півкіло".

У соцмережах почали постити фото семирічної вовчиці Музи. На них видно, що тварина облисіла. Це сталося через підшкірного кліща, пояснює нам Олексій Хутковський, головний інженер міського комунального підприємства "Гарантія": "У нас захворіла одна вовчиця приблизно два місяці тому. Вона пройшла курс антибіотиків. Зараз перебуває у післяреабілітаційному періоді. Ветеринар. У нас укладено договір з ветеринаром з Миколаєва. Добрий лікар із зоопарку. Він до нас приїздить. Ми йому телефонуємо".

На своїй сторінці у Facebook директор "Гарантії" Ігор Семенчев написав: "В квітні 2019-го року під час планового огляду диких тварин у вовчиці "Музи" ветеринарним лікарем Миколаївського зоопарку Полянською А. було виявлено підшкірний кліщ. Призначений курс лікування "Амоксициліном", проведена гельмінтизація та стерилізація всіх вовчиць".

Ветеринарка Анна Полянська телефоном ситуацію прокоментувала так: "Мій останній візит в херсонський зоокуточок був десь 3-4 місяці тому, коли співробітники куточку звернулися до нас з проханням стерилізації вовків. Ми простерилізували усіх сук, які були не стерилізовані. Стан тварин був задовільний. Мені надсилали фото.

Ми домовились про те, що я поїду в Херсон і подивлюся на вовків. Але, на жаль, нестача часу не дала мені можливості це зробити, тому коментувати ситуацію щодо хвороби шкіри я не можу. Я по телефону запропонувала можливе лікування, але зійшлися на тому, що тварин треба дивитися особисто, і вже потім призначати лікування".

Заступниця керівника відділу ветеринарної медицини Миколаївського зоопарку Анна Полянська все ж таки знайшла можливість приїхати до Херсона та оглянути вовків у херсонському зоокуточку в Гідропарку.

"Серйозних проблем зі здоров'ям у вовка немає – в нього банальна алергія. Я так підозрюю, що на укуси бліх. Проведено терапію і буде призначено подальше лікування для тварини. Загрози для життя немає. Інші вовки в задовільному стані. В мене немає питань до людей, які їх обслуговують, стосовно ставлення до вовків, до їх раціону. Тобто, вони в гарному фізичному стані", - говорить Анна Полянська.

Заступниця директора КП "Гарантія" Дарія Грицай розповіла таке:

"Раціон вовків у нас згідно з раціоном із Миколаївського зоопарку, який ми взяли до уваги. Ми їх годуємо м'ясом – 2 кілограми на добу – та рибою. Вовки у нас перебувають у задовільному стані. Ви також можете бачити інших тварин, які перебувають на території нашого зоокутка. Вони не потребують їжі, їм достатньо того, чим ми їх годуємо. Також люди, які просто приходять подивитися, та підгодовують наших тварин".

За матеріалами UA: Херсон

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів