Олена Урсуленко: Тільки вперед, курсанти Херсонської Морської Академії!

Олена Урсуленко: Тільки вперед, курсанти Херсонської Морської Академії!
Цей збережений історією діалог передає сучасникам, що і в далекому минулому Херсонська морська академія мала високу репутацію.

Так, у 1859 р. Тарас Шевченко писав братові Варфоломію: «...пишеш, що хлопців возив у Херсон! Добре зробив єси! Та тільки чи притокмив ти їх у те училище торговельного мореплавання? Якщо притокмив, то молись Богу та лягай спати, з хлопців будуть люди!..»

В цьому році Херсонській морській державній академії - 185 років. Близько 58 000 днів викладачі, курсанти, випускники цього закладу славлять Херсонщину і Україну своїми глибокими професійними знаннями, поринаючи у стихію води, вміючи підкоритись їй, щоб потім за допомогою розвитку науки і техніки стати найкращими друзями.

Тільки вперед, курсанти Херсонської Морської Академії! Несіть знання в світ! Досягнень вам і перемог! - побажала юним морякам секретар Херсонської міської ради Олена УРСУЛЕНКО.

P.S. На жаль, на посвяті в курсанти не побачила почесного громадянина міста Володимира Федоровича Ходаковського. Не можу не згадати, що саме під керівництвом цієї людини Херсонське морське училище стало розвиватися, набирати оберти і виросло у найкращий виш світу з вивчення морської справи!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів