«Море барв» у Херсонському держуніверситеті

«Море барв» у Херсонському держуніверситеті
Сьогодні, 8 жовтня, керівництво вишу, викладачі та студенти Херсонського державного університету стали свідками важливої події напередодні Дня художника – відкриття виставки студентських робіт «Море барв».

На початку заходу декан факультету культури та мистецтв ХДУ Микола Левченко зазначив, що сьогодні всі охочі мають нагоду насолодитися результатами творчих пошуків учасників Всеукраїнського пленеру «Море барв» -2019, який відбувся на початку вересня.

«Наші студенти талановиті та креативні. Роботи, які зараз знаходяться перед вами ─ яскравий доказ цього»,- наголосив Микола Григорович.

Звертаючись до присутніх, ректор ХДУ Олександр Співаковський підкреслив: «Ця виставка ─ чудова нагода переконатися, що у нашому університеті дуже багато талантів, які своїми творами мистецтва створюють абсолютно інше відчуття і сприйняття цього світу».

Також Олександр Співаковський побажав студентській молоді не зупинятися на досягнутому, аби пленер вийшов на новий рівень – міжнародний. Надалі перейшли до приємних моментів ─ вручення сертифікатів учасникам Всеукраїнського пленеру.

«Мистецтво любить, коли з ним спілкуються тет-а-тет», - наголосив Микола Левченко та запросив усіх охочих ознайомитися з виставкою, яка, до речі, буде експонуватися у холі головного корпусу ХДУ протягом тижня.

Прес-центр ХДУ

Тож не пропустіть нагоду поринути у чарівний світ мистецтва та переглянути роботи студентів факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів