При Херсонському держуніверситеті створено медіа-школу

При  Херсонському держуніверситеті створено медіа-школу
Цьогоріч на базі Ліцею журналістики, економіки та правознавства доцентом кафедри соціальних комунікацій Наталею Орловою створено медіашколу.

На заняттях з основ журналістики старшокласники отримують не лише базові знання зі сфери медіа, але й набувають практичних умінь написання журналістських матеріалів, знімання відео в телестудії факультету української філології та журналістики.

Перший візит ліцеїстів до ХДУ відбувся 30 вересня. У коворкінг-центрі вишу учні разом зі студентами-журналістами зустрілися з Володимиром Науменком, відомим психологом, телеведучим, експертом ток-шоу «Роман з Ольгою» (телеканал Інтер).

Гість розповів про свій шлях на телебачення, поділився секретами досягнення мети. Присутні із цікавістю слухали, як хлопець зі звичайної херсонської родини став відомим психологом і телеведучим.

Володимир порадив майбутнім журналістам не боятися ризикувати: «Треба відмовлятися від якорів і сміливо рухатися вперед. Пам'ятайте: обмеження лише у вашій голові. Створіть із себе бренд, будьте індивідуальністю й обов'язково досягнете успіху!».


Наприкінці зустрічі Володимир вирішив відзначити того, хто поставив найцікавіше питання. Подарунок – власну книгу «Женщины правят миром» – отримала ліцеїстка Аліна Мезіна.

Після цього для старшокласників провели екскурсію університетом та факультетом. Валентина Галаган, заступник декана з організаційно-виховної роботи та працевлаштування, привітала ліцеїстів, розповіла про спеціальності, які є на факультеті, про переваги навчання в ХДУ.

У телестудії учні вперше спробували себе у ролі телеведучих, записали відеопривітання. Ольга Рембецька, завідувач кафедри соціальних комунікацій, зазначила: «Для того, щоб учні виявили бажання навчатися у нашому університеті, варто максимально інтегрувати їх у студентське середовище. Ми запланували подібні зустрічі і майстер-класи проводити на постійній основі, залучаючи якомога більше школярів».

Наталя ОРЛОВА,
доцент кафедри соціальних комунікацій ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів