Тренеру з Херсонщини призначили державну стипендію

Тренеру з Херсонщини призначили державну стипендію
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення державних стипендій діячам фізичної культури та спорту.

Зокрема, дворічну стипендію отримуватиме майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР з мотоциклетного спорту Микола Мудрієвський з Нової Каховки. Багато років він тренував міську мотобольну команду спортивного клубу «Таврія», а також був тренером інших команд.

Відповідно до указу президента України «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери», розмір таких стипендій становить 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Відповідно, нині Микола Мудрієвський отримуватиме 2 346 грн. щомісяця. А з 1 грудня 2019 року, коли заплановане наступне підвищення прожиткового мінімуму, розмір стипендії має збільшитись.

Також указом президента призначені довічні державні стипендії заслуженим працівникам фізкультури і спорту України Анатолію Бардусову і Герману Беньямінову.

Олег БАТУРІН
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів