У Херсонському держуніверситеті відкрили лабораторію криптоекономіки

Про це повідомив ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Співаковський:

...І знову успішні студенти Оля Шмило та Максим Куриленко перерізають стрічку на відкритті лабораторії криптоекономіки!


Виш рухається вперед, залучаючи інвестиції та даючи можливість студентам на півдні України отримувати сучасні знання й бути затребуваним на ринку праці.


Результатом участі вишу у міжнародному проекті MASTIS "Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем" стало відкриття навчальної аудиторії на Факультет комп'ютерних наук, фізики та математики ХДУ, що забезпечує підготовку магістрів спеціальності - 126 Інформаційні системи та технології.


Спільно з науковцями із провідних університетів України та країн Євросоюзу було розроблено освітню програму саме для цієї спеціальності, - повідомив Олександр СПІВАКОВСКИЙ.

P.S. Загальна вартість проекту, координатором якого є проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник, складає 60 000 євро. Витрати враховують і мобільність, і придбання сучасного обладнання на суму 21 457,00 Євро.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон