Студенти ХНТУ на практиці в Мюнхені

У рамках багаторічної співпраці Херсонського національного технічного університету з компанією «Schreiner Group GmbH», зокрема з керівником «Schreiner innovation GmbH & CO. KG München»,Почесним професором ХНТУ Хельмутом Шрайнером навесні 2019 р. була запропонована можливість стажування кращих студентів університету на підприємстві компанії «Schreiner Group GmbH».

Після ретельного відбору отримали цю можливість три студенти: студент факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Таран Ілля, студентка факультету інженерії та транспорту Осадчук Вероніка, студент факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Черніков Олексій.

З 2 серпня по 2 вересня 2019 року вони проходили практику в Німеччині (м. Мюнхен) у міжнародній компанії «Schreiner Group GmbH».

Студент факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Черніков Олексій (3Е) проходив практику у бухгалтерському відділі.

Студент факультету Міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Таран Ілля (4Мзд) проходив практику у відділі Business Development/Strategic Marketing. За час практики провів вивчення потенціальних партнерів та конкурентів підприємства, дослідив ринок продукції та вивчав роботу відділів.

Студентка факультету інженерії та транспорту Осадчук Вероніка (5М) працювала у відділі інженерії. Була залучена до нових проектів, досліджувала ринок постачальників та допомагала в перевірці безпеки обладнання на підприємстві.

Усі студенти під час стажування успішно виконали поставлені перед ними завдання і їхня діяльність була високо оцінена керівниками відділів.

У вільний час студенти також відвідали Резиденцію в Мюнхені, Німецький музей науки і техніки, Музей BMW і Audi, Музей-меморіал колишнього нацистського концтабору Дахау.

На вихідних бачили красу Баварії: блакитні озера з кришталево чистою водою і неймовірні Альпи.

Керівництво університету дуже вдячне Хельмуту Францу Шрайнеру за підтримку талановитої молоді та чекає на зустрічний візит до нашого закладу у жовтні 2019 року, у рамках якої будуть обговорюватися напрями подальшої співпраці.

Університет постійно розвивається, підвищує свій міжнародний імідж і впевнено крокує в майбутнє.

Прес-центр ХНТУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон