Електронний помічник допоможе херсонцям

Електронний помічник допоможе херсонцям
Щоб дізнатися якомога більше про життя Херсона, відвідувачам обласної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара відтепер не треба буде навіть до книжок чи журналів заглядати.

Адже у холі книгозбірні встановили спеціальний інформаційний термінал, придбаний за грантові кошти Українською фундацією правової допомоги. З нього можна і новини почитати (їх стрічку постійно «освіжатимуть»), і на прийом до чиновників записатися, і про свої громадянські права дізнатися, і навіть заяву до поліції у разі потреби відправити. З терміналу можна також «позичити» відомості про маршрути громадського транспорту та туристичні маршрути, що також сподобається гостям міста.

Заступник директора книгозбірні Галина Шендерук каже, що проект є пілотним. Тобто, якщо послуги інформаційного терміналу користуватимуться популярністю серед відвідувачів, надалі їх будуть встановлювати у більшій кількості. І не тільки у бібліотеці: таким електронним помічникам місце на вокзалах та у місцях масового відпочинку – тут користувачів завжди знайдеться чимало.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів