На Херсонщині у битві за врожай продовжують гинути люди

На Херсонщині у битві за врожай продовжують гинути люди
На Херсонщині триває «битва за врожай» — як звичайно, із травмованими та загиблими. Хіба що епіцентр трагічних подій з полів перемістився до місць зберігання цього врожаю.

Так, на території комбінату хлібопродуктів обласного центру просто з вагону випав 66-річний чоловік, котрий дуже сильно скалічився під час падіння, отримавши травму грудної клітини, перелом ключиці та черепно-мозкову травму. Його шпиталізували до обласної клінічної лікарні.

А на самохідній баржі, що прибула по зерно до елеватора у селі Золота Балка Нововоронцовського району, помер 50-річний член команди. Йому викликали «швидку допомогу», але медики реанімувати пацієнта не змогли, і лише констатували біологічну смерть людини.

Як кажуть колеги, той ще за кілька днів до прибуття на місці почувався зле, але робочого місця покидати не хотів, сподіваючись, що «і так минеться». Однак не минулося. Що спричинило смерть чоловіка, визначить судово-медична експертиза. Та за най вірогіднішим припущенням, це були проблеми із серцем.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів