У Херсоні полюють на дорогі машини

Електронна сторожа вже не допомагає вберегти дорогі іномарки від занадто «кваліфікованих» викрадачів. У цьому на власному гіркому досвіді переконалася київська бізнес-леді.

Вона приїхала до Херсона навідати батьків, а свій майже новий кросовер Lexus RX 200 T вартістю близько п'ятдесяти тисяч доларів США залишила стояти під вікнами їхнього будинку в провулку Смоленському, що в центрі міста. Власниця згадала про свою машину лише наступного дня, але на місці паркування її уже не виявилося – зникла без сліду.

Прикметно, що «Лексус» був на сигналізації, але злочинцям це не перешкодило: либонь, мали при собі код-грабер. Та й жоден свідок їх не побачив – діяли обережно.

Звичайно, потерпіла звернулася до поліції, але в правоохоронців жодної «зачіпки». Вони перевіряють камери відеоспостереження у магазинах та офісах по сусідству: можливо, якась із них щось та зафіксувала.

Загалом, копи зі знанням справи кажуть, що від загрози викрадення у обласному центрі жодна машина не убезпечена. З виду непоказні, старі й дешеві «тачки» забирають для розбирання та продажу на запчастини, а нові й дорогі викрадають іноді навіть під замовлення.

Тому автолюбителям радять вжити додаткових заходів, поєднуючи електронну сигналізацію та механічні «секретки», без відключення яких двигун не заведеш навіть із ключем. Не те, щоб із таким додатковим захистом кримінальні умільці впоратися не могли: просто на це потрібен час, а досвідчений викрадач на місці злочину воліє не затримуватися – так зростає вірогідність викриття.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон