Вихованці херсонської Школи хокею зустрілися з світовими хокейними легендами

На честь відкриття нового хокейного сезону до Херсона на запрошення голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера завітали легенди світового хокею- Олімпійський чемпіон Олексій Житник та найрезультативніший український хокеїст у НХЛ Дмитро Христич.

Вони вперше у нашому місті і не приховують емоцій: вражені, що розвитку зимових видів спорту, підтримці саме хокею у нас приділяється така увага.

Те, що працює дитяча Школа, є доросла професійна команда, яка демонструє гарні результати - це дійсно досягнення й обласної влади, й поціновувачів хокею, батьків й, звичайно, вболівальників, впевнені поважні гості.

З нетерпінням юні вихованці Школи хокею чекали на зустріч з відомими хокеїстами. Єгор каже, що раніше передивлявся відео з ігор Христича та Житника, намагався самостійно повторити їх удари.

Те, що вдалося побачити хокейних зірок у Херсоні – щастя. На льодовій арені під час відкритого тренування, яке провів Олексій Житник, діти старанно виконували усі вправи, ловили кожне слово професіонала.

Трибуни були заповнені, вболівальники скучили за своєю улюбленою командою та щиро її підтримували.

А по закінченні тренування кожен бажаючий зміг отримати автограф від легенд хокею та зробити фото. Увечері усіх поціновувачів хокею чекало святкове відкриття сезону у Херсоні та гра між херсонським «Дніпром» та командою «Кременчук».

Аліна ГАШЕВСЬКА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон